Blog kulinarny - codzienne i niecodzienne wypróbowane przepisy, moje pasje... i wiele tego, co trzeba lubić. Zapraszam!
Durszlak.pl
niedziela, 15 sierpnia 2010
Niekulinarny wpis powitalny

Witajcie :)

Zniknęłam. Dawno mnie nie było i pewnie kilka osób zastanawiało się, gdzie się podziałam. Dziękuję wam bardzo za pamięć. Dużo to dla mnie znaczy. Zwlaszcza odwiedziny od osob z blogow kulinarnych, ktore bardzo zawsze cenilam :)

Wszystko zaczęło się pod koniec kwietnia. Rewolucja w moim życiu. Może cos co długo oczekiwałam, ale jednak wywróciło mnie do góry nogami i zaczęłam myśleć w zupełnie nowych kierunkach. Kucharzenie odeszło w dal, sama się zaskoczyłam jak łatwo. Na pewno w maju przeszkadzało zmęczenie i praca. Czesto dziewne apetyty niesprecyzowane. A potem? Powolny powrót i w sumie już chyba gotowa jestem wracać tutaj. Mam nadzieje że zajrzycie tu jeszcze – zwłaszcza że z czasem podzielę się tajemnicą mojego zniknięcia także na blogu (dla tych co jeszcze nie wiedzą).

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

ziji

sobota, 10 kwietnia 2010
Tragedia pod Smoleńskiem

Ważne i straszne chwile dla naszego narodu. Zdarzyła się ogromna tragedia – nie bacząc na sympatię i antypatię dla osób, które leciały samolotem, to straszny dzień dla nas wszystkich.

Pochylmy głowę i pomódlmy się za ofiary i ich rodziny, a także za przyszłość naszego kraju. Uczcijmy chwilą ciszy pamięć pasażerów i załogi.