Blog kulinarny - codzienne i niecodzienne wypróbowane przepisy, moje pasje... i wiele tego, co trzeba lubić. Zapraszam!
Durszlak.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Bento, bento, bento!!! Chwalę się!

W mojej kolekcji pojawiło się nowe bento! Czekałam z pochwaleniem się, ale właśnie wczoraj przyszła do mnie nagroda za udział w konkursie organizowanym przez just my delicious :) Wiem, wiem „samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała...”, ale co mogę poradzić, że się cieszę? Sama bym z chęcią zrobiła taki konkurs i może kiedyś... kto wie... :) Na razie jednak może objaśnię zdjęcia!

Po lewej nagroda: bento w kolorze ecru, na którym narysowałam krowę ;p jedną z postaci przeze mnie kiedyś wymyślonych :) Jak zobaczyłam to bento wiedziałam, że muszę jakiś rysunek na nim popełnić :) Do tego pojemniczki i inne kawaii dodatki... :)

Po prawej to, co przede wszystkim chciałam wam pokazać, gdyż moje bento nie były dotychczas aż tak dopracowane, więc z tego jestem dumna. Tym projektem znalazłam się w szczęśliwej, nagrodzonej trójce. Dziewczynka z ryżu do sushi przygotowanego w taki sposób, jak w tym przepisie, włosy z kawałeczków wędzonego łososia, sukienka z żółtego sera, do tego elementy z nori, pomidorek, sałata i gwiazdki z żółtego sera. No i napis na ryżu wycięty z nori. Pysznie było w pracy, ale samo przygotowywanie też dostarczyło dużo radości :)

Pozdrawiam wszystkich bentoholików :)środa, 14 marca 2012, ziji
Tagi: bento

Polecane wpisy

Komentarze
2012/03/15 15:28:12
Serdeczne gratulacje.... Tak cudownego bento jak Twoje w życiu nie zrobiłam, i pewnie nie zrobię (ach, ten brak cierpliwości), tym bardziej podziwiam ;-)
-
2012/03/15 20:28:04
Dziekuje za mile słowa :) ale nie zartuj... masz piekne kompozycje :) I o wiele wieksza wprawe ode mnie podejrzewam :)